Doğal afrodizyak yapımı
Bir çok kişi cinsel hayatında başarı olmaya istiyor.Ama herkeste bu mümkün olmayabilir. Afrodizyaklar ise hem kadın hem erkeklerin cinsel hayatlarını farklılık katan cinsel isteği artıran maddelerdir.Herkesin cinsel hayatına renk katan cinsellikten zevk almasını sağlayan hemen hemen her türlü madde afrodizyak olarak adlandırılır.

Eski çağlardan beridir insanlar afrodizyak içeren yemekler ve bitkiler kullanmaktadır.Bunların kullanılmasının temel amacı şehveti ve seksten alınan cinsel hazı artırma amacı güder.Afrodizyakı sadece bitki ve gıdalarda olan madde olarka esas almamak gerekir.Pornografi,jartiyer,bir takım seks ürünleri dahi afrodizyaklar arasında yer alır.Kısaca özetlemek gerekirse kişilerin cinsel hayatlarını olumlu yönde etkileyen her türlü faktör afrodizyak çerçevesi içinde değerlendirilir. Suna Dumankaya tamamen doğal olan afrodizyak önerisinde bulundu.Sizde bitkisel afrodizyakları hazırlayarak cinsel hayatınızdan daha fazla haz almaya başlayabilirsiniz.

Suna Dumankaya Afrodizyak yapımı
Afrodizyak 1:
Gerekenler :
100gr kaju fıstığı
15 gr antep fıstığı
5 gr çörek otu
5 gr çam sakızı
500gr bal
5 gr tarçın

Yapılışı :
Yaptığımız karışımı günde 2 kez sabah-akşam olmak üzere tahta kaşıkla yenir.

Afrodizyak 2:
Gerekenler :
25 gr keten tohumu
150 gr ceviz
50 gr tuzsuz tereyağı
1 lt bal
5 gr anason
300 gr hurma
1 adet portakal kabuğu rendesi
1 tatlı kaşığı ginseng
4 adet kakule
Yapılışı :
Hurmalar haşlanır ve çekirdekleri çıkarıldıktan sonra blendırdan geçirilir. Yumuşatılmış tereyağı ve öğütülmüş keten tohumu ile diğer malzemer karıştırılıp her gün sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yenir.

Afrodizyak 3:
Gerekenler :
1 çay kaşığı polen tozu
1 çorbakaşığı çörek otu
200 gr keçi boynuzu
1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği granürü

Yapılışı :
Yaptığımız karışım sabah ve akşam olmak üzere 1′er tatlı kaşığı yenir.