Toksin Atıcı ve kolon kanseri önleyici lahana kürü
Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, toksin atmak ve kolon kanserinden korunmak için önleyici beyaz lahana kürünü açıkladı. Toksin atmak ve kolon kanserinden korunmak için yarım litre kadar kaynayan su içerisine 7 adet beyaz lahana yapraklarını atın ve 10 dakika tencerenin ağzı kapalı şekilde kısık ateşte haşlayın ve suyunu sabah, akşam günde 2 kez 1 su bardağı kadar için.

Kürü uygulamaya 5 gün devam edin ve 5 gün ardından 3 günlük bir ara verdikten sonra tekrar uygulayın. Yani kürün toplam uygulama süresi 3 günlük ara hariç toplam 10 gündür. Toksin atmak ve kanserden korunmak için bu kürü yıl içerisinde 3-4 defa uygulamanız önerilir. Kürü uygulamaya başladıktan birkaç gün sonra terleme düzeninizin değiştiğini ve giderek daha fazla yağ yaktığınızı da göreceksiniz.

Özellikle dışkıda yağ atımı gözlenebilir. Bu durum vücudunuzdan toksinleri ve fazla yağları attığınızın bir göstergesidir.

Kürün uygulandığı dönem içerisinde cildin açılıp daha iyi terlemeye sebep olması için daha sık banyo yapın. Bu sayede hem rahatlamış olacak hemde cilt üzerindeki açılmış gözenekler sayesinde çok daha rahat toksin ve yağ atmış olacaksınız. Toksin ve yağ attığınız için vücut kendisini yenileyecek ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşacaktır.