Siğil gidermek için bitkisel tedavi
Siğil virüse bağlı ortaya çıkan hastalıktır. Deride et benine benzer şekilde görüntü ortaya çıkıyor. Siğil bulaşıcı hastalıktır. Bu nedenle tehlikeli sayılabilir. Ama neticede hayati durumu tehdit eden hastalık değildir. Genital bölgelerde oluşan siğiller hariçtir. Çünkü genetil bölge siğilleri kanser riski taşıyan siğillerdir.

Genital siğiller dışnda çok çeşitli siğiller vardır. Yüz, el, ayak siğilleri başta olmak üzere vücudun her bölgesinde görülebilirler. Siğilin ortaya çıkmasına etki eden en önemli unsur siğil virüsünün hayvandan insana bulaşması yada ortamda virüsün olması şeklinde bulaşır. Plaj, havuz gibi ortamlarda siğil virüsü için oldukça elverişlidir. Siğilin bulaşabilmesi içinde deride yara olması gerekir bu tip yaralar olmayan insanlara kolay kolay bulaşmaz.

Suna Dumankaya Siğil Gidermek için Bitkisel Tedavi:

Fırında pişirmiş olduğunuz 1 adet soğanı havan içinde iyice dövün. Bunun içine 1 kaşık zeytinyağı ilave edin. 1 kaşık tuz ile karbonatta attıktan sonra bunun içinde ellerinizi 15 dakika bekletin. Yapılan bu işlemin ardından karışımı ellerinize sürün. Eldivende taktıktan sonra kalabildiği kadar uzun süre bu şekilde beklemeye gayret edin. Haftada 2 gün böyle kullanmaya devam edin.